Блог Доброго

Відгуки легкоходів про ПЕКЛО

Oleg Sergiienko

24 июня 2019 г.  ·
Завершився довгий трек українськими Карпатами. У мене, Александр Пятаев та Oleksij Perfilov було спорядження та їжа, які нам надали партнери. Це футболки від #Decathlon_Ukraine, їжа від #happy_elk та крута пічка #пекло від Sergey Vishnevsky.
От про цю пічку вагою у 98 грамів я й хочу сказати декілька слів.
Сам пристрій дуже легкий, компактний та продуманий! Він настільки простий у використанні, що ніяких додаткових танців з бубном не потрібно. Треба тільки сухі дрова та запальничка/сірники. Конструкція пічки забезпечує дуже гарну тягу. Коли вогонь розгориться, пічка "їсть" навіть мокрі дрова, і це є круто!
ККД пічки значком вище, аніж у звичайного вогнища, відповідно, вода закипає швидко.
Що можу сказати ще, пічка #пекло поставляється у зручному пластиковому тубусі. Проте, він відносно важкий і я використовував тільки нижню частину від нього. Або пічку можна вставити у кружку або казанок, що дозволить ще більше зекономити вагу. І ще зручним елементом, як на мою думку, є чотири титанові кілочки-шпиці, які можна використовувати для розтягування тенту, піраміди чи намету. Тут можна почитати усі характеристики https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1524592884337254&id=100003596720454
Майже увесь час я готував саме на ній. Я залишився повністю задоволений. Вважаю, що це найкраща пічка, якою я користувався!