Блог Доброго

Магазини спорядження в Києві

Дуже часто в учасників моїх тренінгів виникає питання – «де купити спорядження не за всі гроші світу?». Я спробую зробити екскурс по тематичним магазинам Києва. Вибачайте, якщо когось сильно ображу, але пишу як вважаю за потрібне.
1. Магазин «Волонтерський на Харківському шосе». «Волонтерський» - бо в 14-17 році масово вдягали добробати, могли відкритись в 4 ранку по дзвінку, якщо було потрібно. В основному продають армійський секонд. Наспраді складається з двох магазинів. Один спеціалізується на взутті і знаходиться в підвалі магазину Варус. Вхід зліва в підвал від центрального входу в супермаркет. Другий набитий одягом, рюкзаками і багатьма цікавими речами. Треба обійти Варус з правого флангу майже по колу, зайти у внутрішній двір супермаркету, знайти вхід в підвал з державним прапором на вході. Спускаєтесь і залипаєте там на годину. Хазяїн обох магазинів Григорович. Скажете, що від Доброго, зробить знижку. Уважно роздивляйтесь всі полиці, там можливо знайти кабіну від шатла, якщо пошукати. Продавці можуть бути не в курсі, що там є. Ціни дуже смачні. На деякі товари просто смішні. Взуття в дуже гарному стані американських брендів можливо купити за 800 грн, камуфло 400 грн, класний рюкзак за 500 грн і так далі. Біда з великими розмірами і так як це секонд, треба уважно перебирати весь наявний товар, щоб знайти в гарному чи взагалі новому стані круті речі. Я нещодавно набрав мембранних шкарпеток по 100 грн нових з бірками, які на британських сайтах коштують 45 евро. Магазин працює з 11.00 до 19.00 кожен день. Адреса - Харківське шосе, 160, Сайту немає.
2. Магазин «Воїн» на книжковому базарі «Петрівка». Бувають цікаві речі, але магазин має дивний графік роботи і ніби має працювати щоденно до 15.00, але ніт. Є шанс поцілувати замок не зважаючи на графік роботи. Через ряд від нього є дуже цікавий магазин з військовим антикваріатом по смішним цінам. В основному барахло зі складів радянської армії. Але бувають рідкісні цікаві речі. Працює по суботам в дні барахолки. Раджу відвідати раз саму барахолку на Петрівці по вихідним. Вона там починається від книжкового і закінчується біля естакади на проспекті Степана Бандери. Коротше, їдьте в суботу зранку і всюди потрапите. Адреса – вул. Вербовая, 19, метро Почайна, ряди книжкового базару, перший в ряду, якщо рухатись по асфальту.
3. Магазини Декатлон – французька мережа магазинів спортивних товарів. Новий спальник прийнятної якості коштує 700 грн, намет біля 3000 грн, польові штани 800 грн і більше. Їх бренд Quechua показав непогану живучість при помірній ціні. Ще гарна штука безчекова гарантія магазину на всі вироби. Здається 1 рік.
В Київі є три. Десь на Окружній, на Петрівці біля Ашану (Декатлон це їх бренд) і в ТЦ "Проспект". Але там він найменший і вибір не дуже. Мені сподобались ціни на одяг. Взуття не раджу.
4. Магазини туристичного спорядження:
А) Горгани на м. Позняки. Дорого, пафосно. Продавці не складуть собі ціну як супер досвідчені туристи. Я хожу повтикати на новинки спорядження, пощупати руками і подивуватись марнотратникам. Єдине – там продають взуття Zamberlan, що є кращим в світі брендом для ніг.
Б) Магазин Капрікорн на метро Палац Спорту (30 метрів вверх до майдану Левка Дебелого). Магазин, що переїхав з Донецька. Ціни менші ніж в Горганах, але не дешево. Вибір не поганий. Магазин на два поверхи, все що для потрібно для різного туризма, там є. Але теж саме можливо знайти в інтренеті значно дешевше.
В) Магазин Альпспорт на Лук’янівці. Гарний вибір, прийнятні ціни, акцент на туризмі. Але Декатлон в рази дешевший. Поряд з ним є два цікавих магазина – «Лезо» з оригінальними ножами світових брендів і магазин «господарочка» чи якось так, де цілий зал відведений товарам для чоботарів. Там можливо придбати надміцні нитки, цікавий інструмент, замінити підошву на берцях і зробити інші складні речі зі взуттям.
5. Мілітарист (тракторист). Мережа магазинів мілітарі товарів. Секонду мало, в основному нові товари. Ціни високі, розраховані на страйкболістів. Багато реплік. Продавці всі нордичні арійці зі свастиками на руках, шиях та інших місцях. Величезний вибір підсумків, одягу та інших товарів. Є власний брент «М-так», що має сумнівну якість у випадку взуття, прийнятну якість у пошиві штанів та курток. Коротше – лотерея, як і в випадку з китайсько/німецько/китайським брендом Mil-tec,. Або мотлох, який не проживе і два виїзда, або пощастить і річ прослужить довго. 10% знижка військовим, УБД.
6. Проф1груп. Мережа по типу Мілітариста. Працюють з крутими брендами типу 5.11, але бувають класні вживані речі по цікавим цінам. Взагалі магазин не дешевий, але можливо знайти рідкісні речі за копійки. Мають свій бренд «P1G-Tac®». Класна якість, ціна по різному.
7. Воєнторг ДіСі – мотлох в камуфляжних кольорах. Розрахований на ментів, та рибаків. Широко торгують нашивками, погонами, знаками, формою. Мають власний бренд тошнотної якості. Навіть не пам’ятаю назву, але все розлазиться через найдешевші нитки. Тканина, знайдена на сміттєзвалищах Китаю. Пошив на машинці «дніпродзержинка» з педальним приводом. Все погано. Можете не втрачати час на відвідини.
8. Ібіс. Дорого і глупо. Магазини для мисливців. Треба дробовик за мільйон гривень – вам сюди. Представлені круті бренди одягу, взуття та спорядження. Але великі зали в центральних районах потребують величезних націнок. Знижкові картки в 15% не рідкість. Серед ваших знайомих точно буде хтось з такою знижкою. Має власний бренд ножів з китайських ярмарок під назвою Скіф. Мають свій ресторан з дичиною, тир, майстерню по ремонту зброї з відмороженими цінами за відкрутити болтік. Вообщім, престіжно і затратно.
9. Магазин Абрамс. Мабуть найдорожче спорядження в Україні. Возять оригінальні армійські речі США. Ціни дуже високі як для України, але для Штатів, я думаю, норм. Є рідкісні товари типу складаного велосипеду десантників за 35 000 грн. Є одяг та спальники бренду Карінтія. Куртка 18 000 гн, спальник 7 000 грн. Ну типу того. Я такий самий спальник купив у Григоровича за 500 грн. Магазин є не тільки в інтернеті – існує шоу-рум з офісом на м. КПІ.
10. Шоу-руми українських виробників спорядження:
А) Компанія АТАКА. Український виробник військового спорядження. Класна якість і вибір підсумків, рюкзаків та одягу. Одну і ту ж саму річ можуть пошити як з якісної корейської кордури за прийнятну ціну, або з оригінальної американської тканини за дорого. Але це проговорюють по чесноку і людина сама вирішує. Мають власні розробки модульних систем, снайперських костюмів, рюкзаків та іншого. Дають гарантію і роблять обслуговування всіх речей. Дуже поважна компанія в середовищі військових та спеціальних служб.
Б) СТС, Балістика, КомбатСПН та багато інших виробників спорядження – мають свої шоу-руми чи просто запрошують на виробництво, де можливо придбати їх продукцію. Але АТАКА краще.
11. Базарні секонди. Я знаю ще штук 20 різних магазинів на базарах Куренівки, Лісової, Теремках, але вони всі з незрозумілими адресами і графіком роботи. Там бувають просто фантастичні речі за копійки, але то треба мати час та натхнення їх знаходити.
А де купити найкращі пічки, польові ножі та інструменти, ви вже знаєте.