ЛОПАТКА-СОКИРА ВІЙ

1500,00
грн.
Габарити – Загальна довжина 300 мм, лезо– 150 мм, руківка - 150 мм. Ширина - 150 мм. Товщина 3 мм. .
Лезо - спуски "сканді" заточені в 30 градусівв. Зведення в 0.
Вістря– пряме ромбовидне.
Вага – 650 г. без піхов. З піхвами700 г.
Сталь – шведська суперзносостіка HARDOX450 з твердістю48-50 HRC.
Покриття  клинка – хімічна оксидація. Дозволяє працювати з продуктами харчування, робить лезо чорним та без блікування на сонці.
Руківка– поліуретан-еластомер. Швидкозйомна без інстурментів. Чудово гасить вібрації при рубанні, що убезпечує відсутність ефекту «сушить руку». Розбирається всліпу, без інструментів, в зимових рукавицях. Швидке знімання потрібне для зручного переставляння клинка на держак «Добридень» (аналог лопатки МПЛ-50 чи сокири чи сапи)чи на держак «Мольфар» 100 см (велика лопата). Також швидкий демонтаж та монтаж потрібен для промивання і протирання клинка пвід піску, жиру, крові та інших забруднень. Опціонально можливе встановлення паракордової руківки. Використовується 5 метрів в два шари з темляком.
Піхви- кордура 1000Д зі вставками з спеціального пластика. Система MOLLE з обох сторін. Дозволяє як монтувати лопатку на пояс, розгрузку, рюкзак ззовні, так і монтувати на фронтальну сторону піхов інші підсумки. Піхви дозволяють вставляти клинок будь-якою стороною. Ремінці, обмежувачі, застібки відсутні. Клинок тримається всередині силою тертя абсолютно надійно, а виймається чи повертається в піхви без додаткових рухів.

ПОЖИТТЄВА БЕЗУМОВНА ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА.
ВИРОБНИЦТВО – УКРАЇНА, м. КИЇВ. Виготовляється з 2015 року.
Призначення:
- Облаштування польового табору і заготівля дров
- Облаштування вогневої позиції чи спостережного пункту
- Господарські роботи
- Копання, рубання, довбання
- Психологічна підтримка бійця.
Рекомендовані варіанти носіння:
На боковой частині рюкзака, на поясі, на РПС.
Ніж не відноситься до категорії «Холодна зброя». Висновок експертизи додається до кожного ножа. Дозволяє вільне транспортування ножа та вивезення його за кордон.